KONST / Litografier / Färglitografi 13978164
nr 1397 8164
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, "Scanair", EA-upplaga. Signerad. Oramat löst blad, bladets mått: 62x46 cm
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 maj 2021
kl 20:06:52
14/5 15:14:21
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist